KUUM
Sipelga geelsööt 5g
Sipelga geelsööt 5g

Sipelga geelsööt 5g

4,08 

Sipelga geelsööt on kasutusvalmis insektitsiidne geelsööt, mis sisaldab imidaklopriidi, mis hävitab enamlevinud harilikud (Lasius niger) ja troopilised sipelgad (Linepithema humile, Monomorium pharaonis) ning nende pesad.
Sipelga geelsööt on sipelgatele väga maitsev sööt, mis sisaldab rikkalikult toitvaid ja suhkrurikkaid lisaaineid; geelsööda vedel olek ja energiasisaldus tagavad kiire ja küllaldase söömise. Pärast sööda söömist naasevad sipelgad pessa ja annavad seda edasi teistele koloonias viibivatele sipelgatele, sealhulgas kuningannale. Sööda edasiandmine ühelt sipelgalt teisele võimaldab Domino-efekti, mille tõttu kogu pesa hävineb kahe nädala jooksul pärast toote pealekandmist.
Sipelga geelsööt on värvitu, lõhnatu, ei määri ja võimaldab insektitsiidi diskreetset kasutamist.

Kirjeldus

 • Sipelga geelsööt on kasutusvalmis insektitsiidne geelsööt, mis sisaldab imidaklopriidi, mis hävitab enamlevinud harilikud (Lasius niger) ja troopilised sipelgad (Linepithema humile, Monomorium pharaonis) ning nende pesad.
 • Sipelga geelsööt on sipelgatele väga maitsev sööt, mis sisaldab rikkalikult toitvaid ja suhkrurikkaid lisaaineid; geelsööda vedel olek ja energiasisaldus tagavad kiire ja küllaldase söömise.
 • Pärast sööda söömist naasevad sipelgad pessa ja annavad seda edasi teistele koloonias viibivatele sipelgatele, sealhulgas kuningannale.
 • Sööda edasiandmine ühelt sipelgalt teisele võimaldab Domino-efekti, mille tõttu kogu pesa hävineb kahe nädala jooksul pärast toote pealekandmist.
 • Sipelga geelsööt on värvitu, lõhnatu, ei määri ja võimaldab insektitsiidi diskreetset kasutamist.

Kasutuskoht:

Siseruumides: pragudes ja lõhedes, mööda seinu.
Väliskeskkonnas: pragudes ja lõhedes, hoonete ümber või pesa sissepääsudes. kanda biotsiidi ainult pragudesse ja lõhedesse või otse sipelgapesale.

 • Kaitsta mesilaste ja ilmastiku eest, kattes näiteks lillepoti või plaadiga (mis tagab siiski, et sipelgad mürksöödale ligi pääsevad).
 • Sipelga geelsööt püsib maitsvana pikka aega, tagades toote tõhususe kuni 3 kuuks pärast selle pealekandmist.
 • Sipelga geelsööt sisaldab mõruainet (denatooniumbensoaati) mis vähendab juhuslikku tarbimise riski inimeste poolt.

Kasutusjuhend

Sihtorganismid: Must sipelgas (Lasius niger), Argentiina sipelgas (Linepithema humile), Vaaraosipelgas (Monomorium pharaonis), kõigis arengujärkudes.

Kasutusmeetod: Kanda toodet tilkadena sipelgate radadele või pragudesse ja lõhedesse või horisontaalsetele mitteimavatele pindadele pesa sissepääsudes.

Süstla kasutusjuhend: eemaldage Sipelga geelsööt otsast kork ja pange selle ots töödeldavale pinnale, vajutage aeglaselt kolvile ja tilgutage toodet vastavalt näidatud annusele. Sulgege pritsi kork pärast pealekandmist.

Kasutusmäär ja sagedus: 2 tilka 0,05 g (läbimõõduga 5 mm) iga meetri või pesa sissepääsu kohta. Maksimaalselt 30 tilka 0,05 g pesa kohta (maksimaalselt 1,5 g toodet).

 • Kontrollida regulaarselt toote tarbimist ja asendada, kui see on otsas.
 • Toode saavutab täieliku tõhususe kaks nädalat pärast pealekandmist ja jääb tõhusaks kuni 3 kuud pärast pealekandmist.
 • Kanda uuesti peale iga 3 kuu järel või varem, kui mürksööt on muutunud või täielikult ära kulunud.
 • Mitte kanda toodet absorbeerivatele pindadele.
 • Jälgida, et mürksöödatilgad ei jääks päikesevalguse või kuumuse kätte (nt radiaator).

Enne kasutamist alati lugeda märgistust või infolehte ja järgida kõiki toodud juhiseid. Vältida toote pidevat kasutamist.

Enne töötlemist eemaldada sipelgate kõik toiduallikad (jäätmed, toidujäänused,… ) kahjurite levialalt, et soodustada geeli söömist.

Mürksööda kontrollimise sagedus: kord nädalas. Eemaldada järelejäänud mürksööt või mürksöödakarbid mahutid kasutamisperioodi lõpus, et need kõrvaldada.

Lisainfo

Kaal 0,04 kg
Mõõtmed 23 × 12,5 × 2,5 cm

Arvustused

Arvamusi veel ei ole

Ole esimene, kes hindab toodet “Sipelga geelsööt 5g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Related Products