NeemAzal T/S 100ml

19,99 

Looduslik taimne ekstrakt kahjurite tõrjeks. Troopilise neemipuu seemnete tuumadest saadud taimset ekstrakti NeemAzal-T/S sobib kasutada kahjurite tõrjeks ka mahepõllumajanduses.

AGROZONE.EE -

  • Usaldusväärne
  • Kiire tarne
  • Otse laost
  • Turvalised maksed
Tootekood: 4744360016801 Kategooriad: , Märksõnad: , , , , , ,

Looduslik taimne ekstrakt kahjurite tõrjeks. Troopilise neemipuu seemnete tuumadest saadud taimset ekstrakti NeemAzal-T/S sobib kasutada kahjurite tõrjeks ka mahepõllumajanduses.

NeemAzal on troopilise neemipuu seemnete tuumadest saadud taimne ekstrakt lehetäide, ripslaste, kaevandikärbeste, karilaste, kedriklesta, õunapuu-võrgendikoi, maipõrnika, kartulimardika, külmaliblika, viljakoi jt imevate ja närivate kahjurite tõrjeks.

Toime

NeemAzal-T/S sisaldab asadirahtiin A (troopilise neemipuu Azadirachta indica A. Juss) seemnetuumadest saadud toimeainet. Toimeaine imendub lehtedesse ning satub kahjuritesse, kui need imevad või närivad taime lehti.

Kahjurite vastsetel pärssub toitumine ja kestumine ning nad surevad, täiskasvanutel pärssub toitumine, sigivus ja väiksemal määral esineb surevust. Kui kahjureid on vähe ja nad on samas arengujärgus, siis piisab tavaliselt ühest töötlemisest kahjurite põlvkonna või hooaja kohta. Püsiva kahjustuse korral (mitu põlvkonda) on vajalik korduv töötlemine. NeemAzal ei ole kahjulik enamikele kasulikele putukatele.

INFOLEHT (EE/RU)

OHUTUSKAART

Kasutusjuhend

Kahjurite tõrjeks taimedel: dekoratiivtaimed, dekoratiivpuud, hernes, juurviljad, kapsas, kartul, kurk, lillkapsas, uba, viljapuud; kasvuhoones: maguspipar, tomat, kurk, toataimed. Tõrjutavad kahjurid: lehetäid, ripslased, kaevandikärbes, karilased, kedriklest, õunapuu-võrgendikoi, maipõrnikas, kartulimardikas, külmaliblikas, viljakoi jt imevad ja närivate kahjurid. Sobib ka toalillede kahjurite tõrjeks.

Kaal 0,147 kg
Mõõtmed 11 × 5,5 × 5,5 cm
Ostukorv
NeemAzal T/S 100mlNeemAzal T/S 100ml
19,99 
Scroll to Top