Looduslik aiaväetis 2l

4,19 

Mikroelemente sisaldav kvaliteetne orgaaniline väetis. Väetis koosneb ainult looduslikest ainetest ega sisalda keemilisi lisaaineid. Sobib köögiviade väetamiseks avamaal ja kasvuhoones. Loodusliku aiaväetisega kasvatatud puu-ja köögiviljade tarbimine aitab hoida sinu tervist ja loodust. Väetamine soodustab taimede kasvu, õiepungade moodustumist ja tagab rikkaliku saagi. Mikroelementide puudus mullas põhjustab saagi langust ja halvendab viljade kvaliteeti.

Laost otsas

Tagasi laos teavitamine

AGROZONE.EE -

  • Usaldusväärne
  • Kiire tarne
  • Otse laost
  • Turvalised maksed
Tootekood: 4771601491370 Kategooriad: , , Märksõnad: , , , ,

Mikroelemente sisaldav kvaliteetne orgaaniline väetis. Väetis koosneb ainult looduslikest ainetest ega sisalda keemilisi lisaaineid. Sobib köögiviljade väetamiseks avamaal ja kasvuhoones. Loodusliku aiaväetisega kasvatatud puu-ja köögiviljade tarbimine aitab hoida sinu tervist ja loodust. Väetamine soodustab taimede kasvu, õiepungade moodustumist ja tagab rikkaliku saagi. Mikroelementide puudus mullas põhjustab saagi langust ja halvendab viljade kvaliteeti.

 

Kasutusjuhend

Väeta kevadel ja suvel. Puista väetis ühtlaselt ümber taime või sega mulda. Peale väetamist on soovitav taimi kasta. KASUTUSNORM. Viljapuud (õuna-, pirni-, ploomi- ja kirsipuud): 1,0 l/m². Maasikad kevadel: 2,5 l/m². Maasikad pärast saagikoristust: 1,5 l/m². Sõstrad, karusmarjad, vaarikad: 2,0 l/m².

Kaal 1,23 kg
Mõõtmed 37 × 21 × 9 cm
Ostukorv
Scroll to Top